Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/htdocs/w0139eac/modunya.com/inc_connect.php on line 7
MODÜNYA | Okul Mobilyaları, Ofis Mobilyaları

bi dünya mobilya, bi dünya koltuk!


HAKKIMIZDA

Modünya Mobilya Okul ve Ofis Mobilyasında uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi ve son teknoloji üretim tesisiyle hem Türkiye pazarına hem de İhracata yönelik ürünler üretmektedir. Türkiyenin ilk ve tek metal ve poliüretan tesislerine sahip olan fabrikamız üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin öncü fabrikalarındandır.

Temel ilkemiz Ar-Ge çalışmalarına önem vererek yenilikçi teknolojileri takip etmek, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde kavramak ve fonksiyonel çözümler sunan ürünler üretmektir. Kalite, estetik ve işlevsellik üretimimizin vazgeçilmez unsurlarıdır. Müşterilerimiz için dilerlerse üretimden, uygulamaya anahtar teslim proje çözümleride sunuyoruz.  Almanya Conen, IMM, Compotee OMP Italya markalarının Türkiye distribütörlüğünüde üstlenen firmamız Okul ve Ofis Mobilyalarında dünü, bugünü ve yarını sizlere sunuyor.

0

MÜKEMMEL ÜRÜN

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

YILLIK TECRÜBE

MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN!

Mail listemize kayıt olarak, bize dair haberlerden ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz!

Nulum tincidunt lectus a eros porta nec los tempus nec vestibulum lorem eget diam.